Продукція AdBlue

AdBlue – це торгова марка водяного розчину сечовини, що використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів. 32,5% очищеної сечовини (NH2)2CO ) та 67,5% демінералізованої  води.

 

Здавалося б, склад найпростіший і може бути виготовлений мало не в домашніх умовах. Однак, для правильного перебігу реакції та безпомилкової роботи каталізатора в автомобілі, оснащеному системою, необхідний ідеально очищений продукт. Тому контроль якості реагенту AdBlue здійснюється під час виробництва постійно, а вже готовий розчин тестується на відповідність стандарту ISO 22241. Останнім етапом перевірки продукції є порівняння її якісних характеристик із документами VDA (Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини). Саме VDA свого часу розробила технологію SCR, і саме VDA видає фірмам ліцензії на виробництво AdBlue, піддаючи претендентів ретельному відбору. Отже, далеко не кожен завод із виробництва сечовини отримує право на випуск AdBlue. Список фірм, що створюють AdBlue, невеликий, і, звіряючись із ним, легко визначити, чи ліцензійний товар у вас в руках.

 

Реагент заливається в окремий бак із синьою кришкою. Споживання AdBlue становить 4-6% від споживання дизельного палива, тобто в середньому – 1,5-2 літри на 100 кілометрів шляху. Повного 90-літрового бака AdBlue вистачить на 6000 км дороги.

Температура замерзання реагенту досить висока (-11,5 °С). Але водіям хвилюватися не варто – баки для AdBlue практично завжди мають підігрів.

У випадку, якщо реагент замерз у процесі зберігання, хвилюватися теж не варто. Властивості “розмороженого” AdBlue зберігаються. Більш того, хімічний склад розчину сечовини дозволяє реагенту не розшаровуватись при замерзанні. Тому, будь-яка крапля розстанутого AdBlue буде придатною для подальшого використання.

Реагент дуже вибагливий до умов транспортування. Переносити його можна тільки в спеціальних фірмових ємностях, а переливати – за допомогою фірмових шлангів і воронок.

Пов’язана така прискіпливість аж ніяк не з корпоративною етикою компаній-виробників AdBlue. Справа в тому, що реагент вступає в реакцію і втрачає свої властивості при контакті з багатьма речовинами. Повні списки можна знайти у дистриб’юторів, але деякі з них: мідь, свинець, алюміній, магній і всі сплави, що містять перераховані метали. Крім цього, AdBlue «не перетравлює» багато пластиків, оцинковану і низьковуглецеву сталі, нікельовані сплави і, увага, водопровідну воду(!). Без побоювання сечовина може контактувати з високолегованими сталями, а також з чистими поліетиленом і поліпропіленом.

На додачу, скажімо про температурний режим зберігання такого примхливого, але такого необхідного реагенту. Ідеальна при цьому межа температури – 0-10 °С. В таких умовах AdBlue зберігається 36 місяців. Термін зберігання зменшується вдвічі при температурі зберігання в інтервалі від 20 до 25 °С. Нагрівання ж понад 35 °С (у тому числі і при «розморожуванні»), веде до ризику втратити весь реагент. При таких екстремальних температурах AdBlue зберігається недовго, і кожну партію потрібно перевіряти на придатність окремо.


 

Каталог товарів AdBlue

Торговий дім «Весма» здійснює продаж рідини AdBlue у наведеній нижче тарі:

[tabs title=”” type=””][tab title=”Реагент для очищення вихлопних газів”]

[/tab][/tabs]

Залиште заявку і ми передзвонимо!