Каталог продукции Telko

Автомобільні експлуатаційні рідини Telko

Компанія Telko була заснована в 1908 р. і називалася Metalliteollisuuskonttori. Коріння Telko глибоко сягає фінської історії — її назва походить від назви компанії Suomen Teollisuuskonttori, створеної в 1917 р., яка займалася імпортом вугілля та коксу. Компанія Telko завжди постачала продукцію та пропонувала рішення замовникам на внутрішньому ринку.

 

 

Telko сьогодні

Нинішню компанію Telko було утворено в 2008 році в результаті злиття компаній Aspo Chemicals і Kauko-Telko з утворенням компанії Aspo, підрозділом якої і стала Telko. З того часу нова компанія стала одним із провідних дистриб’юторів у низці регіонів, а її основним ринком стали країни східного регіону.

За сто десять років Telko перетворилася на міжнародного дистриб’ютора сировини та технологічного експерта із замовниками по всьому світу. Цінності компанії Telko рухають її вперед шляхом розвитку, мета якого — стати лідером в галузі екологічної безпеки та основним партнером з надання технологічних рішень, що виконує роль екобезпечної ланки між виробниками та галузевими замовниками.

 


 

Каталог товарів Telko

Торговий дім «Весма» пропонує наступну продукцію компанії Telko:

 

Залиште заявку і ми передзвонимо!