Mobil 1 ™: 45 років легендарному бренду

Mobil 1 ™: 45 років легендарному бренду

У 2019 бренд Mobil 1 відзначає ювілей. Рівне 45 років тому компанія ExxonMobil вперше випустила повністю синтетичне моторне масло Mobil 1. Зараз складно уявити світ без синтетичного масла, але тоді, в 1974 році, воно стало нововведенням, що перевернув уявлення про мастильні матеріали.

Поява моторного масла Mobil 1 стало відповіддю на виклики епохи. Серйозний енергетична криза підштовхував автовиробників до розробки техніки, здатної споживати менше пального. У свою чергу, інженери ExxonMobil займалися створенням мастильних матеріалів, які повинні були володіти абсолютно новими властивостями і відповідати потребам автовиробників. Так виникло масло Mobil 1, яке підвищувало ефективність роботи двигуна і дозволяло економити паливо.

Створенню моторного масла Mobil 1 передувала довга і серйозна робота. Історія бренду Mobil 1 – це роки розробок, досягнень і перемог, які нерозривно пов’язані з історією компанії ExxonMobil.

Початок шляху до появи масла Mobil 1 було покладено в 1949 році, коли був розроблений перший синтетичний поліальфаолефіни. На початку 1960-х років на його основі була розроблена синтетичне мастило Mobilgrease ™ 28. Вона призначалася для роботи підшипників в колесах військових літаків, які приземлялися в умовах низьких температур. Це мастило досі використовується в авіації по всьому світу, а її технологія лягла в основу розробки багатьох продуктів під брендом Mobil 1.

Команда фахівців для розробки першого синтетичного моторного масла під брендом Mobil ™ була сформована в 1971 році. Через два роки на території Європи надійшло в продаж синтетичне моторне масло Mobil SHC ™, яке стало дуже популярним у автолюбителів, в першу чергу у власників дорогих потужних автомобілів. Одночасно розробники цього продукту продовжили вдосконалювати формулу, щоб представити масло, здатне економити паливо. Підсумком стала поява в 1974 році повністю синтетичного моторного масла Mobil 1. Так в світі виник новий стандарт в технології мастильних матеріалів.

В даний час Mobil 1 – це ціла лінійка моторних масел, кожне з яких має масу переваг. Ці масла неодноразово довели свою продуктивність як на звичайних дорогах, так і на гоночних трасах в найшвидших і потужних автомобілях: вже більше 30 років Mobil 1 використовується в болідах кращих команд легендарної Формули-1. Успіхи на гоночних треках дозволяють Mobil 1 залишатися одним з провідних світових брендів синтетичного моторного масла.

Залиште заявку і ми передзвонимо!