Торговий дім «Весма»

Офіційний дистриб’ютор торгової марки Mobil та найбільший оператор на ринку мастильних матеріалів в Україні

Торговий дім «Весма» пропонує своїм клієнтам повний асортимент продукції для автомобільного, вантажного, пасажирського та комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання, у найрізноманітніших обсягах – від оптових великотоннажних поставок до літрових ємностей.

Ми пропонуємо не тільки високоякісні мастильні матеріали Mobil, а й апробовані програми для промислового та аграрного секторів, а також спектр послуг, що від самого початку орієнтовані на додатковий прибуток для Вашого бізнесу.

Високоефективні мастильні матеріали Mobil

Мастильні матеріали Mobil розроблені за безпосередньої участі провідних виробників оригінального обладнання та орієнтовані на найвищу якість. Їх відмінними рисами є:

  •     Всебічні випробування в лабораторних та польових умовах
  •     Перевага вимог галузі, виробників обладнання
  •     Постійне вдосконалення за результатами досліджень, що дозволяє зберігати перевагу ефективності
  •     Лідерство у виробництві не має аналогів синтетичних мастильних матеріалів, що відповідають найвимогливішим вимогам.

Поставляємо моторні оливи та пластичні мастила тоді, коли це необхідно

Наявність Центрального (у Києві) та регіональних складів, а також великого власного парку вантажних та легкових автомобілів дозволяють максимально оперативно та ефективно відповідати на запити як роздрібних, так і великих корпоративних клієнтів, доставляти товар до будь-якої точки України.

 

Послуги з мастильних матеріалів

Ми, компанія «Торговий дім «Весма», не просто постачаємо Вам високоефективні продукти Mobil, які повністю відповідають Вашим потребам. Ми також готові запропонувати Вам широкий спектр послуг безпосередньо з мастильними матеріалами. Наші фахівці готові:

  •     запропонувати Вам найбільш оптимальне, економічно обґрунтоване рішення щодо підбору мастильних матеріалів;
  •     провести, при необхідності, моніторинг стану оливи та технологічних рідин у використовуваній Вами техніці, агрегатах та механізмах;
  •     виробити рішення щодо найбільш раціонального його зберігання та логістики;
  •     організувати навчання Ваших спеціалістів тощо.

Це означає, що Ви можете зосередитись на Вашій основній роботі, а про Ваші потреби у сфері мастильних матеріалів для автомобільних двигунів, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання ми подбаємо.

Продаж мастильних матеріалів та технічна підтримка

Ми маємо штат досвідчених фахівців з продажу та технічної підтримки мастильних матеріалів Mobil, спеціально навчених відповідно до суворих стандартів бренду, що стосуються знання продукції та обслуговування клієнтів. Наші фахівці готові сприяти вирішенню проблем партнерів та запропонувати свої ідеї з більшості питань, пов’язаних із мастильними матеріалами різного застосування.

 

Залиште заявку і ми передзвонимо!