Mobil 1 Центр

Заміна оливи в автомобілях будь-якої марки. Оригінальні мастильні матеріали Mobil

Для консультації по розміщенню пунктів заміни оливи телефонуйте за телефоном (050)310-02-69, записатися на обслуговування за телефоном (050)540-89-89

Або заповніть форму зворотного зв’язку:

Записатися

Mobil 1 Центри відрізняє від звичайних СТО високий рівень обслуговування, що відповідає світовим стандартам якості.

Mobil 1 Центри – це швидко зростаюча мережа станцій по експрес-заміні оливи. Ці станції функціонують у відповідності до найвищих сучасних стандартів. Ми знаємо, що клієнти хочуть отримати професійно і якісно надані послуги по заміні оливи в правильно обладнаному приміщенні з дотриманням усіх заходів безпеки, і саме до цього ми прагнемо в Mobil 1 Центрах.

Всі наші співробітники проходять навчання за програмою, розробленою компанією ExxonMobil, тому ви можете бути впевнені, що Mobil 1 Центри надають послуги по заміні оливи відповідно до світових стандартів.

Будь-який із працівників Центру зможе надати вам кваліфіковані рекомендації щодо вибору моторноі оливи для вашого автомобіля.

Mobil1 Центри пропонують широкий асортимент моторних олив Mobil 1, що дозволяє задовольнити потреби більшості автовласників. Тому ви можете бути впевнені, що моторні оливи, які ми використовуємо, і послуги по заміні, які ми надаємо, відповідають найсуворішим вимогам і стандартам.

Всім клієнтам Мobil 1 Центру пропонується також безкоштовна діагностика автомобіля за 10 пунктами. Вона здійснюється одночасно з заміною оливи і включає перевірку наступних параметрів:

  1. Трансмісійні оливи та  рідини
  2. Щітки склоочисників
  3. Рідина для слоочистників
  4. Рідина для гідропідсилювача руля
  5. Акумулятор
  6. Світлотехніка
  7. Охолоджуюча рідина
  8. Гальмівна рідина
  9. Протектор
  10. Тиск в шинах

 

Mobil 1 Центр на карті:

Залиште заявку і ми передзвонимо!