Каталог продукції HENGST

Продукція HENGST

Компанія HENGST FILTER Germany є виробником фільтрів та сучасних систем фільтрації. Традиція та нововведення об’єднуються, щоб робити компанію шановним партнером у розробці фільтрів та визнаною у всьому світі компанією-постачальником систем фільтрації в автомобільну та машинобудівну промисловість.

HENGST – це усталена компанія-постачальник фільтрів для міжнародної автомобільної промисловості та виробник продукції високої якості для виробників комплексного обладнання, а також систем промислової фільтрації.

HENGST поставляє фільтри на конвеєри всіх основних автовиробників: AUDI, BMW, DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SCANIA, SKODA, VOLKSWAGEN, VOLVO та багато інших. Також компанія є активним учасником вторинного ринку запчастин. Асортимент представлених фільтрів налічує понад 5 тисяч позицій.

Germany

Hengst GmbH & Co. KG

Brazil

Hengst Indústria de Filtros Ltda.

China

Hengst Filter Systems (Kunshan) Co., Ltd.

USA

Hengst of North America, Inc.


За роки роботи компанія зарекомендувала себе на ринку інноваційною активністю, швидкістю, гнучкістю, що дозволило створити міцний базис для розвитку довгострокових та плідних відносин із клієнтами. Завдяки постійній орієнтації на задоволення клієнтських запитів та вимог ринку разом із почуттям серйозної відповідальності та якістю виробленої продукції, компанія HENGST увійшла та міцно зміцнилася на ринку продукції для комплектації промислових виробництв та товарів.

 

Асортимент продукції компанії HENGST

Компанія HENGST пропонує повний асортимент фільтрів для ринку автозапчастин (aftermarket), водночас є великим постачальником фільтрів на складальні конвеєри всіх основних світових автовиробників. Асортимент продукції покриває всі поточні моделі автомобілів, починаючи з малолітражних автомобілів, закінчуючи пасажирськими автобусами, вантажівками, а також стаціонарними двигунами. Компанія HENGST виробляє: повітряні фільтри, паливні фільтри, масляні фільтри, фільтри салону, центрифуги, осушувачі (вологовідділювачі), фільтри для охолоджуючих рідин. Завдяки безпосередньому контакту компанії HENGST з конкурентами, оптовими компаніями із продажу та ремонтними цехами, виробнича лінія HENGST оптимально адаптована, щоб динамічно реагувати на всі зміни та виклики ринку.

Онлайн каталог фильтрів Hengst

 

Залиште заявку і ми передзвонимо!