08.04.2024

Акція “П’ять за ціною чотирьох”!

У роздрібних мережах наших партнерів ви можете придбати моторні оливи Mobil Super™ 3000 X1 5W-40 в п’ятилітрових каністрах за ціною чотирьох літрових! Акція діє до восьмого травня 2024 року, або до закінчення товару.
27.02.2024

Mobil Boxx – зручна, економічна, екологічна упаковка для моторних олив Mobil

Компанія «Торговий Дім «Весма» представляє нову, революційну упаковку об’ємом 20л – Mobil Boxx яка має наступні переваги: Екологічність та безпека: Менший ризик розлиття та втрат продукту Відсутність підробки Простота утилізація як і звичайної картонної упаковки Використовується на 85% менше пластику Зручність у використанні: Компактність та менший простір для зберігання Зручність в переміщенні та користуванні (розливу) продукту Економічна вигода: Збалансована ціна Економія затрат на бочкові насоси, лічильники […]
15.02.2024

Посібник по підбору моторних олив серії MOBlL DELVAC ULTRA 5W-30

Компанія “Торговий Дім “Весма” інформує, що на сьогоднішній день існує широкий асортимент моторних масел MOBIL DELVAC для високонавантажених дизельних двигунів вантажних автомобілів та спеціальної техніки екологічного стандарту ЄВРО-6 в’язкістю SAE 5W-30. Для того, щоб зорієнтуватися, який саме продукт цієї серії потрібен для вашої техніки, пропонуємо таблицю з необхідною інформацією. За більш детальною інформацією зверніться до фахівців нашої компанії.  
07.10.2023

Три нові категорії моторних олив серії Mobil Delvac

Компанія «Торговий Дім «Весма» інформує, що на ринок мастильних матеріалів виведено три нові категорії моторних олив Mobil Delvac: Ultra, Modern і Legend. Продукти з нинішніми назвами будуть поступово вилучатися з українських торгових мереж.  Зміни в номенклатурі продукції Mobil Delvac – бренду із майже 100-річною традицією – покликані допомогти ще краще адаптувати мастильний продукт до потреб окремих груп клієнтів. Що залишилося незмінним, так це властивості та потенційні […]
02.10.2023

Нові продукти серії Mobil Super 3000

Компанія Торговий дім Весма повідомляє про надходження нових продуктів серії Mobil Super 3000 на ринок мастильних матеріалів України. Зокрема: Mobil Super 3000 Formula F 0W-30 Mobil Super 3000 Formula RN 5W-30 Mobil Super 3000 0W-16 Основні характеристики зазначений продуктів: Фахівці компанії Торговий дім Весма завжди допоможуть підібрати Вам мастильні матеріали, які найкраще підходять для вашого обладнання та транспорту.

Залиште заявку і ми передзвонимо!