Mobil Delvac Експрес – це мережа сервісних станцій, що активно розвивається, з експрес-заміни оливи для комерційного транспорту. Ці станції функціонують відповідно до найвищих сучасних стандартів, із дотриманням усіх заходів безпеки. Клієнти наших центрів отримають професійно та якісно надану послугу із заміни оливи.

Mobil Delvac™ довіряють мільйони – продукти під цим брендом обирають водії у всьому світі, тому що з ними вантажна техніка працює найбільш ефективно протягом багатьох тисяч кілометрів. Широкий асортимент наших продуктів схвалений автовиробниками по всьому світу, і багато років допомагає нашим клієнтам продовжувати термін служби двигунів, збільшувати міжсервісні інтервали та підвищувати економію палива.

Mobil Delvac™ – має повну лінійку синтетичних моторних та трансмісійних олив, а також спеціальних синтетичних продуктів для автоматичних трансмісій та задніх мостів, розроблену для важконавантаженої комерційної техніки, які забезпечить захист навіть у найскладніших умовах експлуатації. Таким чином, Mobil Delvac пропонує Вам повний асортимент високотехнологічних продуктів, який стане універсальним рішенням для змащування всіх вузлів Вашого комерційного транспорту.

Залиште заявку і ми передзвонимо!