Mobil DTE 20 Ultra – нове покоління рідини для гідравліки

Mobil DTE 20 Ultra – нове покоління рідини для гідравліки

Гідравлічні рідини серії Mobil DTE ™ 20 займають лідерські позиції в своїй категорії індустріальних мастильних матеріалів. Тепер їх високі експлуатаційні характеристики втілилися в новому, ще більш досконалому продукті – Mobil DTE 20 Ultra.

Надійна робота гідравлічного обладнання безпосередньо впливає на економіку всього індустріального підприємства. І це визначає ту важливу роль, яка відводиться мастильним матеріалам для систем гідравліки в загальній продуктивності.

Повною мірою усвідомлюючи важливість експлуатаційних характеристик гідравлічних рідин і олив, компанія ExxonMobil розробляє ці продукти в тісній співпраці з виробниками обладнання. Винятком не стала і нова серія рідин Mobil DTE 20 Ultra, яка приходить на зміну популярною і затребуваною серії Mobil DTE 20.

Mobil DTE 20 і Mobil DTE 20 Ultra відповідають найсуворішим вимогам виробників гідравлічних систем і компонентів. У Mobil DTE ™ 20 Ultra, як і у її попередниці, ефективні миючі властивості, які зменшують відкладення і шлам в системі для захисту обладнання. Що важливо для оптимізації обслуговування обладнання, Mobil DTE 20 і Mobil DTE 20 Ultra абсолютно сумісні.

Формуляція Mobil DTE 20 Ultra була доопрацьована для відповідності суворим вимогам сучасних систем високого тиску і високої продуктивності. У новинки підвищилася термоокислювальна стабільність і покращилися протизносні властивості. Ці якості допомагають продовжити термін служби рідини і суттєво – вдвічі – збільшити інтервал її заміни.

Експлуатаційні характеристики та споживчі властивості Mobil DTE 20 Ultra були доведені випробуваннями в режимі реального часу в гідравлічних насосах Bosch Rexroth RFT-APU-CL і Eaton 35VQ25. Їх підсумки підтвердили, що Mobil DTE 20 Ultra відповідає або перевершує вимоги галузевих стандартів ASTM D 6158 (клас HMHP), China GB і DIN 51524-2: 2006-09, а також ISO L-HM (ISO 11158: 2009).

 

Залиште заявку і ми передзвонимо!