Нова олива – Mobil 1™ FS x2 5W-50

Нова олива – Mobil 1™ FS x2 5W-50

Компанія ТОВ “ТД “Весма” рада запропонувати новий продукт із серії Mobil 1™ – оливу Mobil 1™ FS x2 5W-50.
Цей новий продукт замінить оливу Mobil 1™ FS x1 5W-50, що використовувалася до цього, зокрема буде оновлений склад оливи, завдяки чому заявлені показники підвищаться з API SN до API SP.

SP – це новітній стандарт Американського інституту нафти (API), що запобігає передчасному запаленню на низьких обертах (LSPI) і забезпечує захист від зношування ланцюгового приводу ГРМ для бензинових двигунів з турбокомпресором і безпосереднім упорскуванням палива (GTDI); при цьому він, як і раніше, сумісний з бензиновими двигунами ранніх моделей, що вимагають попередніх версій стандартів API.

Область застосування продукту
Mobil 1™ FS x2 5W-50 — синтетична моторна олива з покращеними експлуатаційними характеристиками, розроблена для забезпечення чудового всебічного захисту двигунів, що працюють у важких умовах.
Підходить для високопродуктивних та спортивних автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами (без сажового фільтра), з турбонаддувом або без наддуву, де потрібні моторні оливи з високою в’язкістю.
Mobil 1 FS x2 5W-50 також задовольняє специфічні вимоги автомобілів з великим пробігом, що перевищує 100 000 км.
Завжди звіряйте із посібником з експлуатації автомобіля для уточнення рекомендованого класу в’язкості, специфікацій та інтервалу між замінами оливи.

Характеристики та переваги, заявлені показники виробників обладнання / техніки
Mobil 1™ FS x2 5W-50 поєднує в собі фірмову суміш синтетичних базових олив з високими експлуатаційними характеристиками і точно збалансовану систему компонентів, які забезпечують посилений захисний шар оливи за високих температурах і в той же час чудову плинність оливи за більш низьких температур. Повнозольна система присадок також сприяє винятковим миючим властивостям, захисту двигуна від зносу та змащування при максимальному інтервалі заміни оливи до 20 000 км.
• Чудовий захист вашого двигуна, що допомагає запобігти накопиченню шкідливих відкладень.
• Удосконалена технологія очищення деталей для автомобілів із великим пробігом (понад 100 000 км).
• Покращений захист від ризиків використання палива різної якості*.
• Низькотемпературний клас в’язкості (SAE 5W) для захисту двигуна під час холодного пуску.
• Високотемпературний клас в’язкості (SAE 50), що допомагає створити міцну оливну плівку для захисту від зношування, а також для зниження витрати оливи або витоків у двигунах із великим пробігом.
• Допомагає запобігти передчасному запаленню на низьких обертах (LSPI) у бензинових двигунах з турбонаддувом та безпосереднім упорскуванням палива (API SP).
* Порівняння експлуатаційних характеристик проводилося в рамках галузевих стандартних випробувань, у ході яких були використані види палива, що сприяють формуванню шламових відкладень.

Залиште заявку і ми передзвонимо!