Новий продукт ТМ Mobil для холодильного обладнання

Новий продукт ТМ Mobil для холодильного обладнання

Компанія ТД «Весма» рада повідомити партнерів про виведення на ринок нового продукту Mobil SHC Gargoyle 32, який замінить Mobil EAL Arctic 22 і Mobil EAL Arctic 32.

Новий продукт є повністю синтетичним мастилом з високими експлуатаційними характеристиками, виготовленим на основі запатентованих синтетичних поліолефірів (ПОЕ) з унікальним набором присадок, що забезпечують відмінну змащувальну здатність, захист від зносу, хімічну та термічну стабільність, а також гідролітичну стабільність.

Mobil SHC Gargoyle 32 призначений для холодильних компресорів та систем із використанням озонобезпечних холодоагентів на основі гідрофторвуглеводнів (ГФВ), а також нещодавно розроблених холодоагентів на основі гідрофторолефінів ГФО та сумішей ГФВ/ГФО з нижчим потенціалом глобального потепління, ніж A1 та A2L за класифікацією безпеки ASHRAE 34/ISO 817.

Підтверджено дані щодо змішування та сумісності з холодоагентами ГФВ (R-134a, R-410A), а також із сучасними озонобезпечними холодоагентами та такими, що знижують ефект глобального потепління HFO (R-455A, R-513A).

Mobil SHC Gargoyle 32 розроблений у співпраці з основними виробниками компресорів та проектувальниками систем. Продукт рекомендований для застосування в компресорах Copeland згідно специфікації Emerson Climate Technologies.

Mobil SHC Gargoyle 32 не слід застосовувати з холодоагентами на основі CO2 (R-744) або аміаку (NH3/ R-717)

Ознайомитись із детальними характеристиками можна за посиланнями:

https://www.mobil.com/en-ch/industrial/pds/gl-xx-mobil-shc-gargoyle-32

https://www.mobil.com/en/ru-by/industrial/pds/gl-xx-mobil-shc-gargoyle

Залиште заявку і ми передзвонимо!