Захист оригінальної продукції Mobil ™ – будьте впевнені у своєму виборі!

Захист оригінальної продукції Mobil ™ – будьте впевнені у своєму виборі!

Компанія ExxonMobil уважно ставиться до якості своєї продукції, піклується про своїх клієнтів і партнерів та їхнє обладнання, а також проводить регулярний моніторинг ринку на предмет виявлення порушення прав на використання торгових марок компанії ExxonMobil.

Саме тому, починаючи з 2018 року, почалося впровадження багаторівневих систем цифрового підтвердження оригінальності продукціі.

Починаючи з 2020 року, інноваційні технології по захисту оригінальності продукції впроваджені не тільки на 1л і 4л каністрах, а й на бочковий тарі (208 л).

Тепер технологія багатоступінчастої аутентифікації дозволить і клієнтам із числа транспортних, промислових, видобувних і ін. компаній бути впевненими, що про ресурс і працездатність їх обладнання піклується тільки оригінальна високоякісна продукція ExxonMobil. Етикетки з новими елементами захисту мають 20-літрові каністри, 208-літрові бочки і 1000- літрові ємності, в яких моторні і індустріальні оливи та технічні рідини доступні для замовлення.

На етикетці кожного продукту розміщений QR-код і унікальний 12-значний ідентифікатор. Переконатися в автентичності оливи можна за допомогою смартфона.

Для цього треба просканувати QR-код і дотримуватись нескладної інструкції, яку запропонує система. Перевірити каністру або бочку можна і за допомогою комп’ютера, ввівши на сайті https://original.mobil.ru/ унікальний 12-значний код. Обидва алгоритми перевірки представлені нижче :

Відео інструкція:

Інфографіка.

Натисніть кнопку мишки на інфографіку якщо бажаєте збільшити!

 

 

Коли буде доступна продукція з новим захистом

Впровадження нових заходів щодо захисту продукції Mobil в бочковий тарі почалося на початку 2020 року. Що стосується індустріального сектора – воно проходить в три етапи. Перший з них завершився в липні 2020 року, і за його підсумками окремі найменування продуктів вже отримали етикетки нового типу з QR-кодом і ідентифікатором. Більша частина промислових товарів отримає нові етикетки до кінця 2020 року.

Дії у випадку невідповідності елементів захисту

У випадку невідповідності елементів захисту на веб-сторінці з тими, що нанесені на каністрі і / або бочці (опуклі металеві точки поруч з QR-кодом), переконливо просимо Вас проінформувати нашу компанію, як офіційного дистриб’ютора Mobil в Україні.

Для цього прохання відправити на електронну адресу ТД «Весма» wesma@wesma.kiev.ua:

– фото бочки (або каністри) з QR-кодом;

– копію накладної, по якій був придбаний товар.

Отримана інформація дасть нам можливість уберегти клієнтів від подальших проблем.

Сподіваємося на Ваше розуміння і довгострокове взаємовигідне співробітництво.

 

Залиште заявку і ми передзвонимо!